Menu
Menu
Your Cart

Ahşap & Park Bahçe Grubu

Ahşap & Park Bahçe Grubu

Brand: SuperBrand Model: KRM-74000
KAB-501 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Gövde ve üst kısmı borudan oluşan KAB-501 Yeşilay Ahşaplı Dış Mekan Çöp Kutusu modelinin iç kısmı sağlam sacdan üretilmiştir. İç kova ve gövdeyi kaplayan ve ürüne hava katan lake cilalı ahşap çıtalar istenen renge boyanabil..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74100
KAB-502 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Gövdesi saç kullanılarak tasarlanan ve üstün bir dayanıklılığa sahip olan ahşap park çöp kovası tasarımları, estetik dizaynı ile kullanıldığı her alana ayrıcalıklı bir görünüm kazandırmaktadır. Resmi kurumlar, oku..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74200
KAB-503 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KOVASI ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Hijyen aksesuarları içerisinde çevreye duyarlılığı ile bambaşka bir yere sahip olan ahşap çöp kovaları; büro, salon, hastane, otel, kafeterya ve daha birçok açık alanlarda tasarımı ile göz kamaştırıyor. Bahçe ve park çöp ko..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74300
KAB-504 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Uzun ömürlü kullanımı ve estetik görüntüsü ile alanlara daha doğal ve şık bir görüntü katan ahşap park çöp kovası modelleri, dış mekanların daha temiz ve hijyenik olmasına imkan tanımaktadır.Rengi ve çapı ihtiyaca..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74400
KAB-505 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KOVASI ürünü için lütfen teklif isteyiniz.İç kısımlarının tüm parça aksamlarında metal malzemelerin yer almış olduğu KAB-505 POPLAR çöp kovası ürününde, aynı zamanda dış yüzeylerinde ahşap çıtalar bulunuyor. Daha çok suni ya da gerçek çimleri bulunan restoran veya ..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74500
KAB-506 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Özel ahşap görünümlü parçalar ile birlikte desteklenerek üretilmiş olan ahşap bahçe çöp kovası ürünleri, günümüzde farklı bölgelerde kullanılan sıradan tasarıma sahip olan çöp kovası çeşitlerinden daha farklı görü..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74600
KAB-507 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Gövdesi metal aksamdan oluşan ve elektrostatik fırın boyalı üretilmiş olan ahşap bahçe çöp kovası modelleri, dış mekanlara şıklığı ve estetikliği aynı anda kazandırmaktadır. Daha prestijli alanlara sahip olabilmek..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74700
KAB-508 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Gıda ya da farklı besin maddelerinin atılmasının dışında, günümüzde elektronik cihaz ve benzeri malzemelerin atılması amacı ile üretilmiş olan KAB-508 Dünya ahşaplı çöp kovası ürünü, özel plastik pingolu ayakları sayesinde,..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74800
KAB-509 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Görsellik ve bunun yanı sıra çağa ayak uydurarak, özel tasarım eşliğinde üretimi sağlanmış olan ahşap bahçe çöp kovası ürünü, büyük ya da küçük park alanlarında, alışveriş merkezlerinde ya da hastane alanlarında s..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-74900
KAB-510 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Ahşap gürgen malzemelerinin cilalanması ile birlikte daha sağlam temas avantajlı ile üretilmiş olan AB-510 Ahşap Lamalı Küllüklü çöp kutusu, çevreyi korumanın yanı sıra kullanılan bölgelerin daha fazla havalı olmasına yol a..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-75000
KAB-511 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Daha eski yıllardaki tasarım ve görüntülere özlemin giderek artmış olduğu dönemler nedeni ile özel işçilikler kullanılarak imal edilmiş olan KAB-511 Papatya Ahşaplı çöp kutusu ürünü, alt taban ve iç kova kısmında bulunan sa..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-75100
KAB-512 AHŞAPLI DIŞ MEKAN ÇÖP KUTUSU ürünü için lütfen teklif isteyiniz.Doğal ortamla uyumlu bir şekilde tasarlanan KAB-512 Palmiye Ahşaplı Dış Mekan Çöp Kutusu, açık hava mekanların yanı sıra kapalı mekanlarda da güvenli bir şekilde kullanılabilir. İç kovası sacdan üretilen modelin üstü c..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)